Sunday, March 28, 2010

Im HERE

Zdravím všechny, co jste se právě dostali na tuto stránku a zároveň Vás tu vítám:)
Módní blogy sleduji už nějaký ten pátek. Ať už se jedná o zahraniční, nebo české blogy. Věděla jsem, že blog si jednou založím, ale teprve až něco vytvořím, udělám a budu mít co prezentovat...
ALE!.....každodenní automatické "klikání" a sledování mých oblíbených blogů mě nějak pobláznilo. A už mi to nedalo, ruka cukla, myš najela na tlačítko "Vytvořit blog", "klik" a Im HERE!

Jsem tu, mezi Vámi:) Řekla bych, že české módní bloggerky mají mnoho společného, ale zároveň je každá stránka a majitelka něčím jiná, osobitá. V poslední době blogy začínají přibývat. Já si myslím, že je to dobře. Zároveň je to taky trochu konkurence, ale jak to tak pozuruji, tady v Česku je to spíše přátelské, alespoň si myslím, může to být i jinak:D
Budu se sem snažit přidávat co nejvíce článků a fotografií, alespoň to tedy mám domluvené s mým osobním fotografem:D (nejlepší kamarád). Ale, uvidím jak to budu časově stíhat:)

PS:  Hlavní obrázek, dělaný na rychlo, časem ho nejspíš také změním. Nezobrazuje co JÁ RÁDA, ale spíše co je tak trochu móda dnes...je to udělané malinko s humorem:-)
Postranní panel, zatím taky nic moc...obrázky si chci co nejdříve udělat vlastní, zatím je to takové provizorní.
Jestli se na cokoli potřebujete zeptat, určitě mě kontaktujte na můj mail. Budu ráda!


                                                                                                                                 Nanny

5 comments:

  1. pěkná fotka :), líbí se mi ty červený rty!

    ReplyDelete
  2. vitam te na blogspotu!! a přeji hodně štěstí! :)

    ReplyDelete
  3. P-děkuji, červený mám hrozně ráda:-)

    ReplyDelete